Steun Wings for Life en… Bemachtig Max Verstappen zijn originele race helm van de F1 Austrian GP 2022 inclusief persoonlijke overhandiging!

Jouw prijs

Hoi, hier Max. Ik wil je graag uitnodigen om voor het goede doel te bieden op dit geweldige item.

We hebben deze helm speciaal ontworpen voor mijn Formule 1-race in Spielberg tijdens de Oostenrijkse Grand Prix 2022. Alle opbrengsten van de veiling gaan naar Wings for Life, een fantastisch goed doel, waar ik me graag voor inzet. De gelukkige winnaar zal onze gast zijn in de paddock tijdens de Formule 1-seizoensafsluiting in Abu Dhabi, waar ik de helm persoonlijk zal signeren en overhandigen.

Veel succes en tot snel!

Productdetails:

• Speciale editie, exclusief ontworpen voor de Oostenrijkse Grand Prix 2022

• Gedragen door wereldkampioen Max Verstappen tijdens het Formule 1-weekend in Spielberg 2022

• 2 VIP tickets voor de Formule 1-seizoensafsluiting in Abu Dhabi (18-20 november)

• Persoonlijke overhandiging en meet & greet met Max Verstappen in de Paddock

• Door Max Verstappen gesigneerde racehelm

Je donatie

… zal bijdragen om een remedie voor ruggenmergletsel te vinden!

Alle opbrengsten van de veiling gaan naar de non-profit stichting Wings for Life. Haar missie is het vinden van een remedie voor ruggenmergletsel. Om dit ambitieuze doel te bereiken, financiert Wings for Life ’s werelds beste wetenschappelijk onderzoek en klinische proeven bij gerenommeerde instellingen zoals Harvard, Yale en Charité Berlin. Tot op heden heeft Wings for Life 274 onderzoeksprojecten gefinancierd. Met elk project komt de stichting dichter bij haar ambitieuze doel.

Meer informatie: www.wingsforlife.com

Plaats een bod

Uw minimum bod (in EUR)

Uw maximum bod (in EUR)

Due to security reasons your bid needs to be checked before appearing on the website. We will immediately get in contact with you via your indicated e-mail or phone number and approve your bid after the successful verification process.

Door deel te nemen aan de veiling ga ik akkoord met de Voorwaarden en Privacybeleid van VIPrize.